Pomady do włosów

Poznaj najlepsze pomady do włosów wypełnione naturalnymi składnikami

Jesteś mężczyzną, który lubi nadawać swojej fryzurze estetyczny wygląd i chce to robić wyłącznie w warunkach domowych? Naturalne pomady do włosów z oferty sklepu twojbarber.pl to produkty, które powinny obowiązkowo znaleźć się na Twojej półce z produktami do stylizacji włosów. Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać sięgając po tego rodzaju kosmetyki stylizacyjne i wybierz coś dla siebie.

Pomady wodne

Ich główny atut to łatwość w nakładaniu, jak i zmywaniu. Dzięki temu nie musisz martwić się, że na Twoich włosach pozostaną resztki kosmetyku, co będzie je niepotrzebnie obciążać. Wodne pomady do włosów męskich zaskakują trwałością efektu. Ponadto wpływają one na wygląd fryzury. Oznacza to, że po użyciu kosmetyku włosy stają się:

  • wygładzone;
  • przyjemne w dotyku;
  • bardziej elastyczne;
  • dogłębnie odżywione i nawilżone.

Najlepsza pomada do włosów wodna to preparat, który dodatkowo wpływa na poprawę kondycji i funkcji skóry głowy.

Naturalne pomady do włosów

Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom tego rodzaju pomady do włosów dla mężczyzn nadają się do bezpiecznej codziennej stylizacji nie obciążając przy tym ani nie osłabiając włosów, a dbając dodatkowo o ich kondycję i zdrowy wygląd. Naturalne pomady są wzbogacane odpowiednio dobranymi olejkami roślinnymi o właściwościach pielęgnacyjnych, regenerujących i odżywczych. W ich składzie znajduje się też działający antybakteryjnie węgiel drzewny.

Pomady woskowe

Radzą sobie z grubymi, kręconymi, a także odpornymi na zabiegi stylizacyjne włosami. Utrwalają fryzury na długi czas, ale bez sklejania włosów. Dzięki temu fryzura wygląda naturalnie i prezentuje się efektownie. Ponadto pomada woskowa dzięki wysokiej zawartości tego składnika oraz dodatku olejów roślinnych:

  • zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosom;
  • zapobiega ucieczce wody z włosa;
  • zwiększa podatność włosów na układanie.

Jej sporą zaletę stanowi łatwość w nakładaniu – można to zrobić ręką, albo przy pomocy grzebienia. Inny plus to bezproblemowe usunięcie kosmetyku. Pomada woskowa nie pozostawia też tłustych włosów, ani ich nie obciąża.

Pomady mocno utrwalające

To produkt dla bardziej wymagających mężczyzn. Jej formuła ułatwia układanie nawet najbardziej wymyślnych fryzur bez tworzenia efektu „hełmu”. Po jej użyciu włosy pozostają naturalnie miękkie i elastyczne. Jej dodatkowy atut to dbałość o skórę głowy poprzez jej odpowiednie: odżywienie oraz nawilżenie.

Pomady do włosów matowe

Pomady matowe pozwalają na dowolne remodelowanie włosów i nadają naturalnie matowy look, pełen głębokiej tekstury. Naturalne pomady matowe to także ratunek dla włosów osłabionych, ponieważ posiadają składniki, które wzmacniają strukturę włosa. Są ponadto łatwe w usuwaniu, co nie naraża włosa na uszkodzenia mechaniczne.