Zarobki w Internecie

Zarabiaj w Internecie ze sklepem Twój Barber

Chcesz zarobić w Internecie? Jesteś blogerem czy influencerem w mediach społecznościowych? Z nami możesz w łatwy sposób podnieść swoje zarobki!

Zarejestruj się na naszej stronie i w swoim koncie znajdziesz link partnerski, wygenerowany przez nasz system. Udostępnij ten link dla swoich subskrybentów i zbieraj punkty lojalnościowe za wejścia i rejestracje użytkowników na naszej stronie poprzez Twój link partnerski.

W końcu wypłacimy za to pieniądze prosto na Twoje konto bankowe!

Ile możesz zarobić?

  • Za każdego unikalnego użytkownika, który wszedł do naszej strony przez Twój link partnerski otrzymasz 10 pkt.
  • Natomiasz za rejestrację użytkownika na naszej stronie przez Twój link partnerski otrzymasz 50 pkt.

Za każde 100 pkt. wypłacimy Ci 1 zł netto! Pieniądze wypłacamy w końcu miesiąca jeśli kwota do wypłaty osiągnie co najmniej 100 zł netto. Do dokonania wypłaty wystarczy wystawić nam fakturę na poniższe dane (jeśli nie masz firmy, to możesz wystawić fakturę przez serwis useme.pl):

  • iStudio sp. z o.o.
  • NIP: 1231323488
  • ul. Kineskopowa 1/127, 05-500 Piaseczno

Wyślij fakturę na nasz email info@twojbarber.pl a pieniądze otrzymasz w ciągu 7 dni. W fakturę wpisz nazwę usługi: “Marketing afiliacyjny dla strony twojbarber.pl” i dodaj email swojego konta Twój Barber.

Oprócz tego możesz wymienić zebrane punkty lojałnościowe na dowolne produkty z naszego sklepu, wybierając opcję “Zapłać punktami Twój Barber” podczas zakupu!

Swój link partnerski, szczegóły i stan swojego konta znajdziesz na stronie Moje Konto. Zarejestruj się i zacznij zarabiać ze sklepem Twój Barber już teraz!