Zarobki w Internecie

Zarabiaj w Internecie ze sklepem Twój Barber

Chcesz zarobić w Internecie? Jesteś blogerem czy influencerem w mediach społecznościowych? Z nami możesz łatwo zwiększyć swoje zarobki!

Zarejestruj się na naszej stronie, a w swoim koncie znajdziesz wygenerowany przez nasz system link partnerski. Podziel się tym linkiem ze swoimi subskrybentami i zdobywaj punkty lojalnościowe za każde wejście i rejestrację użytkowników na naszej stronie za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego.

W końcu wypłacimy Ci pieniądze prosto na Twoje konto bankowe!

Ile możesz zarobić?

  • Za każdego unikalnego użytkownika, który odwiedził naszą stronę przez Twój link partnerski, otrzymasz 10 punktów.
  • Natomiasz za każdą rejestrację użytkownika na naszej stronie przez Twój link partnerski, otrzymasz 50 punktów.

Za każde 100 punktów. wypłacimy Ci 1 zł netto! Pieniądze wypłacamy pod koniec miesiąca, jeśli kwota do wypłaty osiągnie co najmniej 100 zł netto. Do dokonania wypłaty wystarczy wystawić nam fakturę na poniższe dane (jeśli nie posiadasz firmy, możesz wystawić fakturę za pośrednictwem serwisu useme.pl):

  • iStudio sp. z o.o.
  • NIP: 1231323488
  • ul. Kineskopowa 1/127, 05-500 Piaseczno

Wyślij fakturę na nasz adres email info@twojbarber.pl a pieniądze otrzymasz w ciągu 7 dni. Na fakturze wpisz nazwę usługi: “Marketing afiliacyjny dla strony twojbarber.pl” oraz dodaj adres email swojego konta w serwisie Twój Barber.

Dodatkowo, możesz wymienić zebrane punkty lojałnościowe na dowolne produkty z naszego sklepu, wybierając opcję “Zapłać punktami Twój Barber” podczas zakupu!

Twój link partnerski, szczegóły i stan konta znajdziesz na stronie Moje Konto. Zarejestruj się i zacznij zarabiać ze sklepem Twój Barber już teraz!