Papierowa broda i serduszki

Strefa okazji

Chcesz dokonać bardziej korzystnych zakupów? Sprawdź oferty, kupony i promocje z których możesz skorzystać w sklepie Twój Barber!

Kupon za opinię

Napisz rzetelną i wyczerpującą opinię o dowolnym produkcie z naszego sklepu, która będzie przydatna i pomocna dla nowych Klientów, i otrzymaj kupon z rabatem aż do 10% na zakupy w naszym sklepie.

Ważnym warunkiem jest napisanie unikatowej opinii, nie kopiowanej z innych serwisów. Sprawdzamy to za pomocą specjalnych narzędzi. Właśnie z tego powodu nie rozpatrujemy opinie typu “Polecam”, “Super” itd. Procent rabatu wyznaczamy indywidualnie dla każdej opinii w zależności od jej jakości i przydatności.

Mozesz napisać wiele opinii i otrzymać wiele kuponów! Pamiętaj jednak, że na raz możesz wykorzystać tylko jeden taki kupon.

Uwaga! Jeśli po napisaniu opinii nie widzisz od nas maila z kuponem, sprawdz folder “Spam” w swojej skrzynce mailowej.

Kupon VIP ⭐️

Gdy suma Twoich zakupów w sklepie Twój Barber osiągnie 500 zł – zostaniesz klientem premium oraz otrzymasz specjalny personalny kupon VIP!

VIP kupon daje rabat na zakupy, który liczymy dodatkowo z innymi rabatami. Oprócz tego ten kupon daje dostęp do specjalnych okazji i promocji, dostępnych wyłącznie posiadaczom VIP kuponów.

VIP kupon jest kuponem wielokrotnym i dożywotnym! Im więcej zakupów robisz, tym większy masz rabat! To jest naprawdę cenny bonus dla naszych najlepszych Klientów!